Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
John Wilson ja Mitchel King uisuterad on vaieldamatult enim müüdud ja uisutajate poolt armastatumad uisuterad maailmas. Kõik Kuldmedalid 2014 aasta Sotsi Olümpialt võideti just JW ja MK teradega. *Naiste üksiksõit - Adelina Sotnikova / Gold Seal *Meeste üksiksõit - Yuzuru Hanyu / Pattern 99 Revolution Parabolic *Jäätants - Meryl Davis ja Charlie White / MK Dance, MK Dance *Paaris sõit - Maxim Trankov ja Tatiana Volozhar / Gold Seal, Gold Seal 17. sjandil tellis kuninganna Victoria endale ja oma mehele uisud ja need meisterdas valmis John Wilson. Esimestest 300 aastat tagasi tehtud algelistest katsetustes on välja jõutud praktilselt ideaalilähedaste mudeliteni, mis võimaldavad sooritada sportlastel ka kõige keerukamaid elemente. Traditsioonid, peensusteni väljatöötatud detailid, pidev tootearendus ja innovatsioon (lightweighting REV, CNC technology, parabolic technology, laser personalistaion etc), kaasaegne ja elegantne disain ja muidugi armastus iluuiustamise vastu ja hoolimine oma klientidest, need on märksõnad, mis tagavad John Wilson ja Mitchel King toodetele maailmas ainulaadse edu. Lõppeval nädalal külastas Eestit tootjafirma HD Sport Müügidirektor hr. L. Rains Inglismaalt. Paljud Eesti treenerid kasutasid head võimalust temaga isiklikult kohtuda ja ennast kurssi viia viimaste tootearenduste ja uuendustega. Meil on väga hea meel, et saadakse aru, et sama kiiresti kui tõuseb kogu iluuiustamise tase maailmas, areneneb ka uiusvarustuse tootmine. Koostöö HD Spordi ja JiV Spordi vahel on kestnud juba 12 aastat, käesoleva aasta algul ISPO’l sõlmitud lepe viis aga meie suhted täiesti uuele tasandile, oleme suutnud leida mitmeid vastastikku huvitavaid koostöövõimalusi, tänu millele on tõusnud kindlasti ka meie oma kaubamärgi JIV spordiriiete tuntus maailmas. Kõigile Baltikumi ja ka Valgevene uisutajatele tähendab edukas koostöö HD Spordi ja JIV Spordi vahel eelkõige paremaid võimalusi soetada endale kas John Wilson või Mitshel King uisuterad. Külastage ikka meie Icestar kauplusi. John Wilson ja Mitchel King - enim müüdud uisuterad maailmas. John Wilson blades, MK blades

John Wilson ja Mitchel King - enim müüdud uisuterad maailmas.

13. augustil 2016

John Wilson ja Mitchel King uisuterad on vaieldamatult enim müüdud ja uisutajate poolt armastatumad uisuterad maailmas. Kõik Kuldmedalid 2014 aasta Sotsi Olümpialt võideti just JW ja MK teradega.
*Naiste üksiksõit - Adelina Sotnikova / Gold Seal
*Meeste üksiksõit - Yuzuru Hanyu / Pattern 99 Revolution Parabolic
*Jäätants - Meryl Davis ja Charlie White / MK Dance, MK Dance
*Paaris sõit - Maxim Trankov ja Tatiana Volozhar / Gold Seal, Gold Seal
17. sjandil tellis kuninganna Victoria endale ja oma mehele uisud ja need meisterdas valmis John Wilson. Esimestest 300 aastat tagasi tehtud algelistest katsetustes on välja jõutud praktilselt ideaalilähedaste mudeliteni, mis võimaldavad sooritada sportlastel ka kõige keerukamaid elemente. Traditsioonid, peensusteni väljatöötatud detailid, pidev tootearendus ja innovatsioon (lightweighting REV, CNC technology, parabolic technology, laser personalistaion etc), kaasaegne ja elegantne disain ja muidugi armastus iluuiustamise vastu ja hoolimine oma klientidest, need on märksõnad, mis tagavad John Wilson ja Mitchel King toodetele maailmas ainulaadse edu.
Lõppeval nädalal külastas Eestit tootjafirma HD Sport Müügidirektor hr. L.Rains Inglismaalt. Paljud Eesti treenerid kasutasid head võimalust temaga isiklikult kohtuda ja ennast kurssi viia viimaste tootearenduste ja uuendustega. Meil on väga hea meel, et saadakse aru, et sama kiiresti kui tõuseb kogu iluuiustamise tase maailmas, areneneb ka uiusvarustuse tootmine.
Koostöö HD Spordi ja JiV Spordi vahel on kestnud juba 12 aastat, käesoleva aasta algul ISPO’l sõlmitud lepe viis aga meie suhted täiesti uuele tasandile, oleme suutnud leida mitmeid vastastikku huvitavaid koostöövõimalusi, tänu millele on tõusnud kindlasti ka meie oma kaubamärgi JIV spordiriiete tuntus maailmas.
Kõigile Baltikumi ja ka Valgevene uisutajatele tähendab edukas koostöö HD Spordi ja JIV Spordi vahel eelkõige paremaid võimalusi soetada endale kas John Wilson või Mitshel King uisuterad.
Külastage ikka meie Icestar kauplusi.

John Wilson ja Mitchel King - enim müüdud uisuterad maailmas.
John Wilson ja Mitchel King - enim müüdud uisuterad maailmas.

  

Visit our Shops
Icestar Tallinn
Icestar Nord
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Watch ICESTAR Channel

         Product Categories                  Figureskatesbootsblades
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Kodulehe valmistamine aara.ee

John Wilson ja Mitchel

John Wilson ja Mitchel

John Wilson ja Mitchel King uisuterad on vaieldamatult enim müüdud ja uisutajate poolt armastatumad uisuterad maailmas. Kõik Kuldmedalid 2014 aasta Sotsi Olümpialt võideti just JW ja MK teradega. *Naiste üksiksõit - Adelina Sotnikova / Gold Seal*Meeste üksiksõit - Yuzuru Hanyu / Pattern 99 Revolution Parabolic*Jäätants - Meryl Davis ja Charlie White / MK Dance, MK Dance *Paaris sõit - Maxim Trankov ja Tatiana Volozhar / Gold Seal, Gold Seal17. sjandil tellis kuninganna Victoria endale ja oma mehele uisud ja need meisterdas valmis John Wilson. Esimestest 300 aastat tagasi tehtud algelistest katsetustes on välja jõutud praktilselt ideaalilähedaste mudeliteni, mis võimaldavad sooritada sportlastel ka kõige keerukamaid elemente. Traditsioonid, peensusteni väljatöötatud detailid, pidev tootearendus ja innovatsioon (lightweighting REV, CNC technology, parabolic technology, laser personalistaion etc), kaasaegne ja elegantne disain ja muidugi armastus iluuiustamise vastu ja hoolimine oma klientidest, need on märksõnad, mis tagavad John Wilson ja Mitchel King toodetele maailmas ainulaadse edu.Lõppeval nädalal külastas Eestit tootjafirma HD Sport Müügidirektor hr. L.Rains Inglismaalt. Paljud Eesti treenerid kasutasid head võimalust temaga isiklikult kohtuda ja ennast kurssi viia viimaste tootearenduste ja uuendustega. Meil on väga hea meel, et saadakse aru, et sama kiiresti kui tõuseb kogu iluuiustamise tase maailmas, areneneb ka uiusvarustuse tootmine.Koostöö HD Spordi ja JiV Spordi vahel on kestnud juba 12 aastat, käesoleva aasta algul ISPO’l sõlmitud lepe viis aga meie suhted täiesti uuele tasandile, oleme suutnud leida mitmeid vastastikku huvitavaid koostöövõimalusi, tänu millele on tõusnud kindlasti ka meie oma kaubamärgi JIV spordiriiete tuntus maailmas.Kõigile Baltikumi ja ka Valgevene uisutajatele tähendab edukas koostöö HD Spordi ja JIV Spordi vahel eelkõige paremaid võimalusi soetada endale kas John Wilson või Mitshel King uisuterad. Külastage ikka meie Icestar kauplusi.

John Wilson ja Mitchel King - enim müüdud uisuterad maailmas.

John Wilson blades, MK blades
www.icestar.ee copyright © all rights 2018 Icestar »