Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
Allik sai kirja isiklikku tippmarki märkivad 142 punkti. Lühikavas oli eestlanna tulemus 49,3 ja vabakavas 92,8. Võistluse käigus täitis ta ühtlasi täiskasvanute maailmameistrivõistluste lühikava tehnilise normi. Nüüd peab Allik MMile pääsemiseks täitma ka vabakava tehnilise normi. Võistluse võitis 173,87 punkti kogunud rootslanna Joshi Helgesson. Alliku järel sai kolmanda koha 140,60 punkti kogunud itaallanna Giada Russo. Neljas oli eestlanna Elizaveta Leonova, kes kogus 123,31 punkti. Kaarel Täll, spordireporter Iluuisutaja Johanna Allik võitis Bulgaarias toimunud Sofia Trophy nime kandval võistlusel hõbemedali.

Iluuisutaja Johanna Allik võitis Bulgaarias toimunud Sofia Trophy nime kandval võistlusel hõbemedali.

Postimees Sport 12. veebr. 2016

Allik sai kirja isiklikku tippmarki märkivad 142 punkti. Lühikavas oli eestlanna tulemus 49,3 ja vabakavas 92,8. Võistluse käigus täitis ta ühtlasi täiskasvanute maailmameistrivõistluste lühikava tehnilise normi. Nüüd peab Allik MMile pääsemiseks täitma ka vabakava tehnilise normi.

Võistluse võitis 173,87 punkti kogunud rootslanna Joshi Helgesson. Alliku järel sai kolmanda koha 140,60 punkti kogunud itaallanna Giada Russo. Neljas oli eestlanna Elizaveta Leonova, kes kogus 123,31 punkti.

Kaarel Täll, spordireporter

Iluuisutaja Johanna Allik võitis Bulgaarias toimunud Sofia Trophy nime kandval võistlusel hõbemedali.

  

Visit our Shops
Icestar Tallinn
Icestar Nord
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Watch ICESTAR Channel

         Product Categories                  Figureskatesbootsblades
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Kodulehe valmistamine aara.ee

Iluuisutaja Johanna Allik võitis

Iluuisutaja Johanna Allik võitis

Allik sai kirja isiklikku tippmarki märkivad 142 punkti. Lühikavas oli eestlanna tulemus 49,3 ja vabakavas 92,8. Võistluse käigus täitis ta ühtlasi täiskasvanute maailmameistrivõistluste lühikava tehnilise normi. Nüüd peab Allik MMile pääsemiseks täitma ka vabakava tehnilise normi. Võistluse võitis 173,87 punkti kogunud rootslanna Joshi Helgesson. Alliku järel sai kolmanda koha 140,60 punkti kogunud itaallanna Giada Russo. Neljas oli eestlanna Elizaveta Leonova, kes kogus 123,31 punkti. Kaarel Täll, spordireporter

Iluuisutaja Johanna Allik võitis Bulgaarias toimunud Sofia Trophy nime kandval võistlusel hõbemedali.

www.icestar.ee copyright © all rights 2018 Icestar »