Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
Kanal 2 ja Reporter. ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu. Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud. Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www. reporter. ee/jaakonkurss. Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid. Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled. Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV! Sina oledki JÄÄTÄHT

Sina oledki JÄÄTÄHT

12. nov. 2012

Kanal 2 ja Reporter.ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu.

Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud.

Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www.reporter.ee/jaakonkurss.

Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid.

Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled.
Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV!

  

Visit our Shops
Icestar Tallinn
Icestar Nord
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Watch ICESTAR Channel

         Product Categories                  Figureskatesbootsblades
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Kodulehe valmistamine aara.ee

Sina oledki JÄÄTÄHT

Sina oledki JÄÄTÄHT

Kanal 2 ja Reporter.ee kuulutavad välja suure jäätähtede konkursi, mille peaauhinnaks on võimas SMART-TV Philipsilt! Lisaks antakse ära igal nädalal hulganisti vaheauhindu.Sellel konkursil pole oluline vanus, sugu, riidesuurus ega välimus – peaasi, et oled kas või korra elus uisud alla saanud.Saada meile FOTO või VIDEOLÕIK oma või oma lapse uisukogemustest. See võib olla mõni kaader lapsepõlvest (miks mitte mõni must-valge uisufoto?) või lihtsalt mõni lõbus mälestus. Riputa foto üles - www.reporter.ee/jaakonkurss.Kõikide meile saadetud fotode ja videote hulgast valime rahva- + ¾üriihääletuse tulemusel igal nädalal välja parimad. Igal reedel loosime võistlejate vahel välja ka vaheauhinnad - „Tähed jääl“ T-särgid, dressipluusid ja pehmed sussid.Konkursi parimatest parim foto või video, peaauhinna saaja, selgub 3. detsembril, kui lööme lõplikult kokku rahva- ja ¾üriihääled.Võitjale, Reporteri Jäätähe tiitli pälvinule paneb Philips välja vinge SMART-TV!

Sina oledki JÄÄTÄHT

www.icestar.ee copyright © all rights 2018 Icestar »