Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
• Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile. • Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@icestar. ee. Toote saad tagastada ka Sinule sobivasse Icestar kauplusesse. • Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes. • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Icestar võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja. Tagastusõigus

Tagastusõigus

• Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile.
• Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@icestar.ee. Toote saad tagastada ka Sinule sobivasse Icestar kauplusesse.
• Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.
• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Icestar võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja.

  

Kauplused 
Icesta Tallinn 
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Kuidas osta e-poest
Ostutingimused
Tagastusõigus
Uisutaja abi
Ostud järelmaksuga

       Tootekategooriad                     Iluuisuduisusaapad, uisuterad, 
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Kodulehe valmistamine aara.ee

Tagastusõigus

Tagastusõigus

• Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile.• Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@icestar.ee. Toote saad tagastada ka Sinule sobivasse Icestar kauplusesse.• Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Icestar võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja.

Tagastusõigus

www.icestar.ee copyright © all rights 2020 Icestar »