Uudised      Kauplused      Kontakt      Püsikliendile      
Icestar kauplused on alates 13. märtsist Eestis, Lätis ja Leedus on küll ajutiselt suletud, aga AVATUD on alati e-pood. Klienditeenindus töötab kodukontoris ja kõik teie küsimused saavad vastused kui kirjutate shop@icestar. ee Ladu töötab, kõik väljaminevad tellimused on põhjalikult kontrollitud, arvestades Valitsues pool kehtestatud sanitaarnõudeid. Seoses kehtestatud garantiinidega erinevates riikides, võib transpordil tekkida viivitusi, kuid teeme endast kõik oleneva, et saadetised jõuaks kohale võimalikult kiiresti. Teadanne seoses COVID-19 'ga.

Teadanne seoses COVID-19 'ga.

15. m�rtsil 2020

Icestar kauplused on alates 13.märtsist Eestis, Lätis ja Leedus on küll ajutiselt suletud, aga AVATUD on alati e-pood. Klienditeenindus töötab kodukontoris ja kõik teie küsimused saavad vastused kui kirjutate shop@icestar.ee

Ladu töötab, kõik väljaminevad tellimused on põhjalikult kontrollitud, arvestades Valitsues pool kehtestatud sanitaarnõudeid. Seoses kehtestatud garantiinidega erinevates riikides, võib transpordil tekkida viivitusi, kuid teeme endast kõik oleneva, et saadetised jõuaks kohale võimalikult kiiresti.

Teadanne seoses COVID-19 'ga.

  

Kauplused 
Icesta Tallinn 
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Kuidas osta e-poest
Ostutingimused
Tagastusõigus
Uisutaja abi
Ostud järelmaksuga

       Tootekategooriad                     Iluuisuduisusaapad, uisuterad, 
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Kodulehe valmistamine aara.ee

Teadanne seoses COVID-19 'ga

Teadanne seoses COVID-19 'ga

Icestar kauplused on alates 13.märtsist Eestis, Lätis ja Leedus on küll ajutiselt suletud, aga AVATUD on alati e-pood. Klienditeenindus töötab kodukontoris ja kõik teie küsimused saavad vastused kui kirjutate shop@icestar.eeLadu töötab, kõik väljaminevad tellimused on põhjalikult kontrollitud, arvestades Valitsues pool kehtestatud sanitaarnõudeid. Seoses kehtestatud garantiinidega erinevates riikides, võib transpordil tekkida viivitusi, kuid teeme endast kõik oleneva, et saadetised jõuaks kohale võimalikult kiiresti.

Teadanne seoses COVID-19 'ga.

www.icestar.ee copyright © all rights 2020 Icestar »