OVERTURE 149 €

Suurused 205-270 alati olemas

Edea OVERTURE 149 €

ILUUISUPOOD

Baltikumi suurim

ELECTRA Light 159 €

Suurused 215-265 alati olemas

Risport ELECTRA 159 €

Coronation Ace 189 €

Kõik suurused alati olemas

Coronation Ace 189 €

Kõik Iluuisutajatel

.

Iluuisud

Suurim valik

.

JIV uisuriideid

Dream big.. ..Dream icy

Icestariga koos unistuste täitumisele


Icestar's on müügil kõik, mis iluuisutajatele vajalaik; üle 40 erimudeli uiske, uisuterad, treeningriided....

ICESTAR - uisupood aastast 2002 >>>

Icestar on varustanud Eesti, Läti ja Leedu iluuisutajaid pea 20 aastat. 2016 jõudsime maagilise tähiseni: 10 000 müüdud uisupaari! Meilt leiab usiud igaüks , hoolimata sellest, kas käid trennis või uisutad lihtsalt oma lõbuks. Palju erinevaid mudeleid heas numbrivalikus alati kohapeal olemas.

Iluuisud

Algajatele ja harrastajatele

Oleme alati kursis kõigi uuemate arengutega uisumaailmas. Meie müügipersonal on saanud regulaarse koolituse suurimatelt uisutootjatelt - RISPORT, EDEA, JACKSON, GRAF, RIEDELL. Meil on müügil suurim valik iluuiske Baltikumis. ICEFLY, ROYAL PRIME, CHORUS, ROYAL PRO, RF3 PRO, OVERTURE, ELECTRA alati olemas.

Uisusaapad

Profesionaalsetele uisutajatele

Icestar on pikima ajalooga maailma juhtiva uisuterade tootja HD Sports ekslusiivne ditribuutor Eestis, Lätis ja Leedus. GOLD SEAL, PATTERN 99, CORONATION ACE, PROFESSIONAL, CORONATION DANCE, GALAXY, FLIGHT mida meie soovitame ja need on meil ka alati poes olemas. John Wilson teradega uisutab enamus maailma tippuisutajaid.

Uisuterad

JOHN WILSON & MK

Et tunda täit rõõmu uisutamisest ei piisa ainult kui on head uisud! Läheb vaja ka uisuriideid, terakaitseid, uisukotti, uisuhooldusvahendeid ja palju muud...... Icestar'st leiad kõik, mida uisutaja vajab.

Aksessuaarid

Kõik uisutajale vajalik

Just enjoy what You do!

Figure skating is beautiful and enjoyable as for professional skater or for those wearing skates once a week. While keeping up with the trends in skating world, we bring all the new skating trends to our product line. Latest skating clothes trends on ice, most popular skates and blades are the three main things you find in our shops.

Through all these years ICESTAR has cooperated with the best skaters in Estonia, Latvia Lithuania. We follow their results and also support them in their everyday training process. ICESTAR has been the official sponsor of the Estonian, Lithuanian, Belarussian Skating Federation.

Icestar toetab iluuisutajaid

Külastage meie kauplusi

Tallinn, Estonia

ICESTAR in FLOWROOM

    E 14-19, T,K,N,R 11-19, L 11-16

    Profesionaalsete iluuiskude ostmiseks kaupluses palun broneerige konsultatsiooni aeg

Tallinn, Estonia

DANCESTAR in FLOWROOM

    E 14-19, T,K,N,R 11-19, L 11-16

Kaunas, Lithuania

ICESTAR Kaunas

    Tuesday – Friday 13:00 – 17:00

    Saturday 11:00 – 14:00

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.