Tagastusõigus

Kõigi küsimuste korral palume kirjutada e-posti aadressile  info@icestar.ee

Meie tagasiside aadress:

Kasesalu 12, Saue, Estonia 76505, JIV Sport ltd tel:+37256488813

TOOTED, MILLEGA SA EI OLE RAHUL

• Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile.

• Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@icestar.ee. Toote saad tagastada ka Icestar kauplusesse. Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

• Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes. 

• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Icestar võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja..

.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.